Projekt TLESKNI.cz si klade za cíl pomáhat lidem i firmám orientovat se v oblasti chytrého bydlení. Úročím v něm více než 14 let zkušeností, které jsem sbíral coby konzultant a programátor Smart Home řešení. Za tu dobu jsem se naučil hledat řešení padnoucí na míru každému zákazníkovi, poznal jsem a na vlastní kůži vyzkoušel nepřeberné množství technologií i řešení. Díky tomu jsem schopen poradit s řadou zdánlivě složitých otázek a pomoci s výběrem toho nejvhodnějšího systému šitého na míru Vašim potřebám.

Vzhledem k obecně špatnému povědomí o problematice chytrých budov nabízím pestrou předprodejní podporu včetně praktických ukázek řešení. Jako jeden z mála v naší zemi dokáži nabídnout opravdu nezávislé srovnání a představení nejrozšířenějších systémů pro ovládání chytrého domu. Každé řešení se hodí na něco jiného, každé nabízí odlišný poměr cena / výkon.

Rád Vám pomohu v cestě k vysněnému bydlení

Lukáš Sieger

průvodce chytrým bydlením 

JSEM VÁM K DISPOZICI

Zanechte mi vzkaz a ozvu se zpět.

Nebo si uložte můj kontakt a rovnou zavolejte…

REFERENCE

Spokojený zákazník je pro mne nejdůležitější. Věřím, že reference mluví za vše.

Nechte se inspirovat příběhy ostatních, kteří již spokojeně bydlí v chytrém domě.

CERTIFIKACE

Abych dokázal systémům dobře porozumět,  absolvuji řadu specializovaných školení.

Osobní zkušenosti jsou však to nejcennější, co Vám mohu nabídnout.

Nabízím více než

Let zkušeností

Instalovaných prvků

Srovnávaných systémů

Proč to vlastně všechno podnikám?

Protože se často setkávám s reálnými uživateli chytrých domů, kteří jsou naštvaní na danou technologii / dodavatelskou firmu. Proč? Protože často se stali obětí neseriózních či nezkušených firem. Protože se na jejich bydlení někdo učil nebo se snažil rychle zbohatnout. Pískající a blikající stmívače? Automatika, která si postaví hlavu? Řešení, které nabízí spoustu vychytávek, ale to základní, k čemu by mělo sloužit, neumí (nebo kostrbatě)? To vše jsou důsledky nevhodného návrhu či špatné realizace.

 A proč podobné situace vznikají?

Často nedostatečným definováním potřeb a očekávání uživatele a tomu odpovídajícíh možností systému, který je volen především z pohledu výhodnosti pro dodavatele. V současné době naleznete řadu kvalitních systémů pro řízené chytrého domu. Výslednou spokojenost však výrazně ovlivní vhodně zvolený systém blízký vašim požadavkům. Většina realizačních firem však nerada odmítá jakoukoliv zakázku. A to i tehdy, pokud si je předem vědoma toho, že některé body nebude schopna s dodávaným systémem splnit.