prázdná
Aby byly ostatní zavřené.jaký systém pro chytrrý dům je nejlepší? Levná chytrá elektroinstalace.
Co dokáže chytrá elektroinstalace?

Stavíte či plánujete rekonstrukci? Pak byste určitě měli minimálně zapřemýšlet nad tím, zda se alespoň nepřipravit na budoucnost a zohlednit při stavebních úpravách sytémy domácí automatizace.
Chytré bydlení je velmi široký pojem a stále se potkávám s nesmyslnými a mylnými představami, co to vlastně obnáší a znamená. Již po první schůzce, na které si vysvětlíme základní principy a srovnáme pojmy s dojmy, se budete schopni rozhodnout, jakým směrem se vlastně chcete vydat…

Výběr vhodného systému na míru Vašim potřebám

Máte vyhlídnuté konkrétní systémy pro řízení chytré domácnosti a rozhodujete se mezi nimi? Občas je těžké rozpoznat, co je marketing výrobce a co skutečná pravda. Nabízím Vám možnost prezentace konkrétního systému na demo sestavě přímo u Vás doma. A samozřejmě doplním vlastními poznatky. Tvrdím, že neexistuje vyloženě dobrý nebo špatný systém, ale pouze dobře nebo špatně zvolený systém vůči Vašim potřebám.

Vyzkoušejte si systém naživo v pohodlí domova

V mém portfoliu se nachází řada funkčních demo kufrů, na kterých si můžete kdekoliv snadno vyzkoušet, jak by chytré bydlení na konkrétní technologii mohlo vypadat.
Pokud znáte někoho, kdo je Vám schopen nabídnout nezávislé porovnání technologií většiny hlavních hráčů na našem trhu s domácí automatizací, dejte mi o něm vědět!

Spolupráce na projektu či realizaci

Dříve nebo později přijde čas, kdy se všechny nápady a myšlenky o chytrém bydlení musí překlopit na papír a do realizačního projektu. Mohu Vám pomoci pohlídat všemožné detaily a myslet na vychytávky, která Vás v úvodu zatím vůbec nenapadnou. Moje zkušenosti jsou cenné nejen pro dodávky svépomocí, ale také při supervizi cenové nabídky od dodavatelské firmy.

Pomoc s výběrem vhodného dodavatele

 Rozhodnutím, na jakém řešení si svůj chytrý domov postavíte, bohužel cesta zdaleka nekončí. Dále je potřeba najít vhodnou realizační firmu, která umí nejen slíbit, ale především kvalitně dodat. Což se nezkušeným uživatelům těžko hledá, a proto nabízím svoji pomoc i v této oblasti.

Supervize při realizaci

Za svou praxi jsem se bohužel častokrát setkal s firmou, která chce rychle dodat a draze vyfakturovat. Přitom kouzlo spokojeného zákazníka se skrývá v závěrečném uživatelském přizpůsobení. Nechte se inspirovat možnostmi chytrého bydlení a podchyťte tyto detaily již v průběhu plánování a realizace.

Pomoc při programování

Pokud se rozhodnete pro řešení budování chytrého bydlení svépomocí, můžete narazit na zdánlivě složitý či neřešitelný problém. Je velice pravděpodobné, že jsem se s něčím podobným již setkal a mohu Vám pomoci tuto otázku vyřešit.

Pokud budete chtít, některé systémy dokáži kompletně naprogramovat jako dodávku na klíč.

ASISTENCE instalačním firmám

Nejen pro koncové zákazníky, ale i pro menší či méně zkušené realizační firmy nabízím spolupráci například v těchto oblastech:

  • Pomoc vysvětlit zákazníkovi výhody chytrého řešení elektroinstalace.
  • Nalezení vhodného řešení odpovídajícího reálným potřebám (nejhorší je slíbit něco, co daný systém nedokáže kvalitně splnit).
  • Spolupráce při realizaci a programování (řešení složitějších úkolů).

JSEM VÁM K DISPOZICI

Těším se na zprávu od Vás!

Lukáš Sieger
průvodce chytrým bydlením

REFERENCE

Spokojený zákazník je pro mne nejdůležitější. Věřím, že reference mluví za vše.

Nechte se inspirovat příběhy ostatních, kteří již spokojeně bydlí v chytrém domě.

CERTIFIKACE

Abych dokázal systémům dobře porozumět,  absolvuji řadu specializovaných školení.

Osobní zkušenosti jsou však to nejcennější, co Vám mohu nabídnout.